Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Stone Legend keptuvė

Maisto gaminimas – tikras malonumas su šia keptuve, kurios pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – patvaria ir nesvylančia „Quantanium Real Stone“ danga. 

 

Stone Legend keptuvė
Nuo 24,90 € Aukštyn nuo
Pasirinkite
Skambinkite mums: 8-5 211 1008
 • Trumpa apžvalga
 • Prekės duomenys
 • Papildoma informacija
 • Techniniai duomenys
 • Visi apmokėjimo būdai:
Trumpa apžvalga

Maisto gaminimas – tikras malonumas su šia keptuve, kurios pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – patvaria ir nesvylančia „Quantanium Real Stone“ danga. 

 

Daugiau informacijos
Prekės duomenys

Indai sujungiantys tradicijas

DELIMANO pristato naujieną – indus, sujungiančius indų pramonėje senas tradicijas turinčias ir šiuolaikines inovatyviais medžiagas. Naujųjų STONE LEGEND indų pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – „Quantanium Real Stone“ danga..

 • Ši STONE LEGEND keptuvė tinka įvairioms viryklėms, taip pat ir indukcinėms.
 • Puikiai tinka kepti įprastai svylantį maistą, pavyzdžiui, kiaušinius ar žuvį.
 • Galite gaminti maistą visiškai be riebalų, arba, jeigu norite, įlašinti vos kelis lašus aliejaus.

Kepkite įprastai svylančius produktus

 • Kiaušinius

 • Mėsą

 • Žuvį

 • Blynus

Emalis turi puikių savybių

Emalis yra žinomas ilgus amžius – šią medžiagą naudojo dar senovės graikai, persai, keltai. Šioje medžiagoje nėra nikelio, ji gaunama labai aukštoje temperatūroje (iki 850 °C) lydant į miltelius sutrintą stiklą. Emalis turi puikių maisto gamybai naudingų savybių: tvirtas, glotnus, atsparus chemikalams, 100 % perdirbamas ir draugiškas aplinkai, patvarus, atsparus įbrėžimams ir blukimui, lengvai valomas ir nedegus.

 • Tvirtas, bet glotnus, neporėtas.
 • Atsparus chemikalams.
 • 100 % perdirbamas, todėl nekenksmingas aplinkai.
 • Patvarus.
 • Atsparus įbrėžimams.
 • Lengvai valomas.
 • Nedegus.

„Quantanium Real Stone“ danga

STONE LEGEND indų danga sutvirtinta akmens dalelėmis. Ji sulaiko karštį ir jį palaipsniui perduoda maistui, todėl gaminti galite mažesnėje temperatūroje. Maistas kepa tolygiai, išsaugo savo skonines savybes.

Indo pagrindas įkaista labai greitai ir ilgiau išlaiko šilumą, net nuėmus indą nuo viryklės:

 • Įkaista vos padėjus ant įjungtos viryklės – galite pradėti gaminti iškart, nereikia laukti! Būkite atsargūs, gamindami maistą ant indukcinių viryklių – rekomenduojama gaminti tik nustačius vidutinį karštį.
 • Išsaugo šilumą – patiekite pagamintą patiekalą ant stalo šiame inde ir jis išliks šiltesnis ilgesnį laiką.

Dėmesio! Keptuvės įkaista labai greitai, todėl gaminkite nustatę tik vidutinį karštį, ypač jeigu gaminate ant indukcinės ar elektrinės viryklės su keramine kaitlente. Taip pat kaitinimo elemento skersmuo turi sutapti su keptuvės dugno skersmeniu arba dengti bent ¾ indo dugno.

Papildoma informacija

Įspėjimai:

Prieš pradėdami naudoti keptuvę, patikrinkite, ar ji tinka Jūsų viryklei, kad gamintumėte ant tinkamo karščio šaltinio. Taip užtikrinsite sklandesnį maisto gaminimą ir lengvesnį indo valymą. Nekaitinkite tuščio indo, nes galite jį pažeisti. Nepalikite indo su maistu ant įjungtos viryklės be priežiūros, kad indas neprisviltų. Nenaudokite aštrių metalinių įrankių, galinčių pažeisti paviršių. Būkite atsargūs, jei gaminant maistą šalia yra vaikų ar augintinių. DELIMANO užtikrina, kad nesvylanti danga atitinka reikalavimus, keliamus medžiagos, besiliečiančioms su maistu.

Gamindami maistą ant indukcinės viryklės, nustatykite vidutinę galią, taip optimizuojamas gaminimo laikas, energijos sunaudojimas ir prailginamas indo naudojimo laikas. Per didelė galia gali pažeisti indą ar kaitlentę.

Valymas

Indą plaukite po tekančio vandens srove, naudokite švelnią kempinę ir ploviklį. Nors šią keptuvę galima plauti įvairiais būdais, tačiau, siekiant užtikrinti kuo ilgesnį naudojimo laiką, nerekomenduojama jos plauti indaplovėje, nes kai kurių indaplovėse naudojamų ploviklių sudėtyje yra labai stiprių ir agresyvių sudedamųjų dalių. Intensyviai naudojant indą, gali pakisti jo spalva (atsirasti dėmių).

Perdirbimas

Keptuvė yra pagaminta iš plieno, padengto emaliu, nebenaudojamą ją atiduokite perdirbti į specialų centrą. Kartoninė indo pakuotė yra taip pat perdirbama.

Techniniai duomenys
Galima plauti indaplovėje Taip
Matmenys 24 cm; 28 cm
Pagrindo medžiaga nerūdijantis plienas
Papildoma informacija Kilmės šalis: Ispanija.
Garantija: 24 mėn.
Talpa 1,8 l; 2,5 l
Vidinė medžiaga QuanTanium Real Stone
Viryklės tipas dujinė, elektrinė, indukcinė, keramikinė
Visi apmokėjimo būdai:

Pirkėjų atsiliepimai 8 atsiliepimai (-ų)

3,5

8 Apžvalga (-os)

8 prekė (-ės)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė

Apžvalgą pateikė Arvydas

2017-11-11

Brokas?
Sveiki, prieš 11 mėn pirkom keptuvę, šiai dienai juda jos rankena ir kaip kazkas minejo sukasi ant kaitlentės kaip karuselė, bei maistas joje pradėjo degti. Kur man ją dėti? Turiu čekį, su juo į garantinį ar jau į konteinerį?
Atsakymas:
Informuojame, jog jei susidūrėte su problemomis naudojantis preke prašome susisiekite su kokybės skyriaus specialistu elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba nemokamu telefono numeriu 8 800 01 415, jie mielai padės Jums atsakyti į visus klausimus.
Delimano

Apžvalgą pateikė Natalija96

2017-10-12

Dėl rankenos
Irgi pradėjo judeti rankena ties tvirtinimu prie keptuvės

Apžvalgą pateikė Vilte

2017-03-02

dėl rankenos
Turiu Delimano Stone Legend keptuvę (28 cm) apie metus, bet intensyviai naudoti pradėjau prieš kokius tris mėnesius ir jau pradėjo judėti rankena ties tvirtinimu prie keptuvės ar ir kitiems taip yra?

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog keptuvėms suteikiama 24 mėn. garantija, tad jei susidūrėte su problemomis naudojantis preke prašome susisiekite su kokybės skyriaus specialistu elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba nemokamu telefono numeriu 8 800 01 415, jie mielai padės Jums išspręsti problemą.

Apžvalgą pateikė Lilija

2017-02-20

Idomu
Pasakykite ka turite omeny dvieju metu garantijoje?

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog 24 mėnesių garantija suteikiama indų rankenoms, korpusui, dangčiams, jungiamosioms detalėms ir užtikrina, jog šios dalys neturi gamybinių defektų. Garantija negalioja svilimo ir pažeidimų, kilusių dėl netinkamo indų naudojimo, atveju, naudojant indus profesiniais tikslais arba jeigu indas buvo trankomas, mėtomas ar perkaitintas.

Apžvalgą pateikė GRAŽINA

2016-11-22

Delimano Stone Legend keptuvė
Įsigijau Delimano Stone Legend keptuvę (28 cm) ir ji man nepatinka, nes ant kaitlentės sukasi kaip karuselė - išsigaubęs dugnas. Sako, kad panaudotos atgal nepriima, tai teks sukti ją ir toliau gaminant maistą. Žiauriai nepatogu - visas aliejus subėga į keptuvės centrą ir kepa tada labiau tik patiekalo vidurys, o kraštai lieka net neapkepę. Prieš naudodama ją pirmą kartą padariau viską, kaip rašoma ant keptuvės pakuotės - ir šnipštas gavosi. Ir kągi - kur ta kokybė? Kokybę matau tik tame, kad patiekalai neprikepa prie keptuvės.

Delimano:

Gerb. Kliente,

Informuojame, kad jeigu įtarėte jog gauta prekė yra deformuota prašome susisiekite su kokybės skyriaus specialistu elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba nemokamu telefono numeriu 8 800 01 415, jie mielai padės Jums išspręsti problemą, bet jei jums tiesiog nepatinka prekė ir yra panaudota, deja šiuo atveju jau negalėsime jums padėti.

Apžvalgą pateikė Viktorija

2016-11-05

Puiku!
Esu labai patenkinta. Maistą gaminu visiškai be aliejaus ir neprisvyla! Pliusas dar ir toks, kad nereikia laukti kol įkais, maistą galima dėti iškart. Rekomenduoju!

Apžvalgą pateikė virginijus sablevicius

2016-08-30

super keptupe.kaip uz tokia kaina tikrai verta demesio

Apžvalgą pateikė Daina Puodziuniene

2016-08-30

Patirties dar neturiu, bet labai suintrigavo dvieju metu garantija ir nesibraizanti danga

8 prekė (-ės)