Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm

Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm
Photos
 • Video
 • Nuotraukos
Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm
-45%
Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm

ID: 106064767 | SKU: 1000140334

Maisto gaminimas – tikras malonumas su šiomis keptuvėmis, kurių pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – patvaria ir nesvylančia „Quantanium Real Stone“ danga. 

 

SPECIALUS PASIŪLYMAS! Dvi Stone Legend keptuvės už 1 kainą.
Stone Legend keptuvių rinkinys 24+28 cm

Įprasta kaina: 54,80 €


Ypatinga kaina: 29,90 €

Visi apmokėjimo būdai: Spausti čia

Norėtumėte papildomos garantijos?
Pridėti papildomą garantiją
1-eri metai (3,84 €) 2-eji metai (5,48 €) 3-eji metai (7,67 €)
Skambinkite mums: 8-5 211 1008
Prekės duomenys

Dvigubai daugiau vietos gardiems rudens patiekalams!

DELIMANO pristato naujieną – indus, sujungiančius indų pramonėje senas tradicijas turinčias ir šiuolaikines inovatyviais medžiagas. Naujųjų STONE LEGEND indų pagrindas pagamintas iš plieno, išorė padengta emaliu, o vidus – „Quantanium Real Stone“ danga.

Emalis yra žinomas ilgus amžius – šią medžiagą naudojo dar senovės graikai, persai, keltai. Šioje medžiagoje nėra nikelio, ji gaunama labai aukštoje temperatūroje (iki 850 °C) lydant į miltelius sutrintą stiklą. Emalis turi puikių maisto gamybai naudingų savybių: tvirtas, glotnus, atsparus chemikalams, 100 % perdirbamas ir draugiškas aplinkai, patvarus, atsparus įbrėžimams ir blukimui, lengvai valomas ir nedegus.

STONE LEGEND indų danga sutvirtinta akmens dalelėmis. Ji sulaiko karštį ir jį palaipsniui perduoda maistui, todėl gaminti galite mažesnėje temperatūroje. Maistas kepa tolygiai, išsaugo savo skonines savybes.

Indo pagrindas įkaista labai greitai ir ilgiau išlaiko šilumą, net nuėmus indą nuo viryklės:

 • Įkaista vos padėjus ant įjungtos viryklės – galite pradėti gaminti iškart, nereikia laukti! Būkite atsargūs, gamindami maistą ant indukcinių viryklių – rekomenduojama gaminti tik nustačius vidutinį karštį.
 • Išsaugo šilumą – patiekite pagamintą patiekalą ant stalo šiame inde ir jis išliks šiltesnis ilgesnį laiką.

Dėmesio! Keptuvės įkaista labai greitai, todėl gaminkite nustatę tik vidutinį karštį, ypač jeigu gaminate ant indukcinės ar elektrinės viryklės su keramine kaitlente. Taip pat kaitinimo elemento skersmuo turi sutapti su keptuvės dugno skersmeniu arba dengti bent ¾ indo dugno.

Šios STONE LEGEND keptuvės tinka įvairioms viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

Emalis turi puikių savybių:

 • Tvirtas, bet glotnus, neporėtas.
 • Atsparus chemikalams.
 • 100 % perdirbamas, todėl nekenksmingas aplinkai.
 • Patvarus.
 • Atsparus įbrėžimams.
 • Lengvai valomas.
 • Nedegus.
 • Ši STONE LEGEND keptuvė tinka įvairioms viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

„Quantanium Real Stone“ dangos privalumai:

 • Be PFOA, tad su maistu į Jūsų organizmą nepatenka žalingų medžiagų.
 • Galite gaminti maistą visiškai be riebalų, arba, jeigu norite, įlašinti vos kelis lašus aliejaus.
 • „Quantanium Real Stone“ danga yra sutvirtinta natūraliomis akmens dalelėmis.
 • Akmens dalelės kaupia šilumą ir palaipsniui perduoda ją maistui  – šis išlieka sultingas, išsaugo skonines savybes, vertingąsias medžiagas.
 • Maistas išsaugo natūralesnį skonį, tarsi pagamintas ant tikrų akmenų.
 • Nelimpantis paviršius, nesusidėvintis ilgą laiką.
 • Puikiai tinka kepti įprastai svylantį maistą, pavyzdžiui, kiaušinius ar žuvį.
 • Lengva valyti.
Papildoma informacija

Įspėjimai:

Prieš pradėdami naudoti keptuves, patikrinkite, ar jos tinka Jūsų viryklei, kad gamintumėte ant tinkamo karščio šaltinio. Taip užtikrinsite sklandesnį maisto gaminimą ir lengvesnį indo valymą. Nekaitinkite tuščio indo, nes galite jį pažeisti. Nepalikite indo su maistu ant įjungtos viryklės be priežiūros, kad indas neprisviltų. Nenaudokite aštrių metalinių įrankių, galinčių pažeisti paviršių. Būkite atsargūs, jei gaminant maistą šalia yra vaikų ar augintinių. DELIMANO užtikrina, kad nesvylanti danga atitinka reikalavimus, keliamus medžiagos, besiliečiančioms su maistu.

Gamindami maistą ant indukcinės viryklės, nustatykite vidutinę galią, taip optimizuojamas gaminimo laikas, energijos sunaudojimas ir prailginamas indo naudojimo laikas. Per didelė galia gali pažeisti indą ar kaitlentę.

Valymas

Indą plaukite po tekančio vandens srove, naudokite švelnią kempinę ir ploviklį. Nors šią keptuvę galima plauti įvairiais būdais, tačiau, siekiant užtikrinti kuo ilgesnį naudojimo laiką, nerekomenduojama jos plauti indaplovėje, nes kai kurių indaplovėse naudojamų ploviklių sudėtyje yra labai stiprių ir agresyvių sudedamųjų dalių. Intensyviai naudojant indą, gali pakisti jo spalva (atsirasti dėmių).

Perdirbimas

Keptuvė yra pagaminta iš plieno, padengto emaliu, nebenaudojamą ją atiduokite perdirbti į specialų centrą. Kartoninė indo pakuotė yra taip pat perdirbama.

Techniniai duomenys
Papildoma informacija Keptuvių dydžiai rinkinyje: 24 cm + 28 cm.
Kilmės šalis: Ispanija.
Garantija: 24 mėn.
darzoviu-lentele
darzoviu-lentele
darzoviu-lentele

Sezoniniai vaisiai ir daržovės

Ištisus metus gerti šviežiai spaustų sulčių

ceramicaforte-danga
ceramicaforte-danga
ceramicaforte-danga

"CeramicaForte"

Atspari įbrėžimams!

Pirkėjų atsiliepimai 10 atsiliepimai (-ų)

1-10 iš 14

Page:
 1. 1
 2. 2

3

14 Apžvalga (-os)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė

Apžvalgą pateikė Pirkėjas

2017-03-03

Atsiliepimas
Pirkau šias keptuves ir esu labai patenkintas, nesuprantu, kaip kiti sako kad svyla. Kiek visko teko kepti, kuo puikiausiai gaunasi ir niekas neprisvyla. Tikrai rekomenduoju nusipirkti.

Apžvalgą pateikė Vaidas

2017-03-02

dėl svorio
kiek sveria keptuves be dangčių?

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog keptuvių svoris yra apie 2,470 g. Daugiau informacijos apie prekę gausite susisieke su klientų aptarnavimo skyriaus specialistu telefono numeriu 8-5 211 1008, jie mielai atsakys į visus Jūsų klausimus.

Apžvalgą pateikė Jovita iš Panevėžio

2017-02-27

Nusivylusi
Kol kas su šia keptuve gaminti vienas vargas ir nervai.. Mano viryklė dujinė. Keptuvės danga tikrai neprisvylanti, tačiau kepant net ir ant vidutinės ugnies šiluma pasiskirsto nevienodai - kol iškepa kraštuose esantis maistas, viduryje jis jau būna apdegęs. Esu nusivylusi, nors prieš tai naudota delimano akmens pagrindo keptuvė buvo puiki. Gaminant taip ir norisi traukti atgal senąją keptuvę.. Ar tai galėtų būti koks nors gaminio brokas?

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog jei susidūrėte su problemomis naudojantis preke prašome susisiekite su kokybės skyriaus specialistu elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba nemokamu telefono numeriu 8 800 01 415, jie mielai padės Jums išspręsti problemą.

Apžvalgą pateikė Nijolė Šilalės rajonas

2017-02-21

Puiku
Pirkau prieš savaitę, bet jau naudoju kiekvieną dieną, viskas gerai produktai prie keptuvės nelimpa, maistas sultingas, riebalo tik truputį papilame ar patepame ir viskas puiku. Namuose yra sena močiutė , kuri irgi mėgsta ruošti maistą, tad gerai , kad galima naudoti metalinius įrankius, o tai nespėjam keptuvių keisti.

Apžvalgą pateikė geras

2017-02-06

dar neturiu
norėjau paklausti ar keptuve galima dėti ant pečiaus ir kepti,šildyti maisto.

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog šių keptuvių naudoti ant pečiaus nepatartina, nes nėra galimybės reguliuoti karščio.

Apžvalgą pateikė noras

2017-02-01

Sigita
Norejau paklaust, o prie keptuves priklauso dangtis, nes noriu įsigyti??? Aciū.

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog dangčius galima įsigyti atskirai su -50% nuolaida.
24 cm ir 28 cm Delimano Delicia dangčius rasite atsidarius šią nuorodą: http://www.delimano.lt/ceramica-delicia-dangtis.

Apžvalgą pateikė Daiva

2017-01-31

Keptuvių rinkinys
Šitom keptuvėm prekiavom ir mes Lietuvos pašte-patikėkit su kolege išsiardėm ir labai nepatikimai išbandėm. SUPER. Maistas nedega, sultingas ir kas labiausiai patiko, kad galima naudoti metalinius įrankius. Abi su kolege pasiėmėm ir dar po rinkinį. Dabar laukia bandymo iš tos pat serijos troškintuvas.

Apžvalgą pateikė S.D

2017-01-25

-
garantija 2 metai?

Delimano atsakymas:

Gerb. Kliente,

Informuojame, jog šioms keptuvėms suteikiama 24 mėn. garantija.

Apžvalgą pateikė martynam

2016-12-13

nekokybiška keptuvė
Prastesnės keptuvės turbūt net nesu turėjusi. Karštis nepasiskirsto, maistas dega, kad ir kokia silpna ugnis būtų. Nusivyliau.

Delimano:

Gerb. Kliente,

Informuojame, kad jeigu įtarėte jog gauta prekė yra nekokybiška prašome susisiekite su kokybės skyriaus specialistu elektroniniu paštu ccd.lt@studio-moderna.com arba nemokamu telefono numeriu 8 800 01 415, jie mielai padės Jums išspręsti problemą ar pakonsultuos.

Apžvalgą pateikė Jūratė S.

2016-10-29

Patenkinta kol kas
Šiap naudoju dar neseniai, bet kol kas esu labai patenkinta. Iš pradžių skleidė gan nemaonų kvapą, bet jau nebe. Labai greitai įkaista ir iškepa . Man neprisvilo dar nė karto

1-10 iš 14

Page:
 1. 1
 2. 2