Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Sveiki atvykę į geriausią pasaulyje virtuvę –

jūsų virtuvę

Džiaukitės gyvenimu su nuostabiu maistu, kurį pagaminote namuose su „Delimano“!

Ar esate pakvaišę dėl maisto? Einate iš proto dėl jo kvapo, spalvos, sandaros, o ypač – dėl jo gamybos? „Delimano“ komanda trykšta tokiu pačiu entuziazmu, kaip ir jūs. Mums maistas yra gyvenimo džiaugsmas, magija virtuvėje, nukelianti vaizduotę į ten, kur atrodo, jog nieko nėra neįmanomo. Mes tikime, kad virtuvė jūsų namuose yra ta vieta, kur gimsta puikiausias maistas. Bet koks namuose gamintas patiekalas pagal močiutės receptą, su aistra ir – svarbiausia – su meile nurungs bet kurį Michelin įvertintą restoraną.

Ką mes turime bendro? Aistrą kulinarijai

Mes, „Delimano“ komanda, suprantame tą neįveikiamą aistrą kulinarijai, todėl dedame visas pastangas, kad pasiūlytume viską, ko jums reikia, ko norite ir trokštate, gamindami maistą kasdien arba išskirtinėmis progomis, kai norite nustebinti ypatingu patiekalu.
 
Tokia mūsų istorija.

Nuo ko viskas prasidėjo

2010-ieji

Mūsų istorija prasidėjo 2010 metais, kai šovė mintis gaminti aukštos kokybės virtuvės reikmenis sveikesniam maisto ruošimui, pagamintus iš natūralių medžiagų.

Pradinė idėja buvo keraminiai virtuvės reikmenys, tačiau, turėdami daug entuziazmo ir meilės, įsiklausėme į savo klientų norus ir pradėjome gaminti vis daugiau produktų virtuvei bei valgomajam. 

Šiandien siūlome per 100 gaminių. Netrukus jų bus dar daugiau.

„Delimano“ šiandien

Šiandien „Delimano“ dėmesys nukreiptas į jus, jūsų norus ir nenugalimą aistrą kulinarijai.

Mūsų tikslas – būti aukščiausios klasės prekiniu ženklu tarp virtuvės įrangos gamintojų Europoje ir siūlyti puikaus dizaino, pažangių technologijų, novatoriškus ir kūrybingus virtuvės įrangos sprendimus, skirtus sveikam ir smagiam maisto gaminimui.

Trumpai tariant, mes siekiame gaminti geriausius produktus aktyviam ir sveikam gyvenimui.

Ir mes kalbame rimtai.

„Delimano“: novatorius ir tendencijų kūrėjas

Per paskutinį dešimtmetį maisto gaminimo vaidmuo kasdieniame gyvenime smarkiai pasikeitė: nors dabar žmonės labiau užsiėmę, nei bet kada anksčiau, ir visi dievina patogumą, tačiau taip pat atsirado daug gaminančiųjų maistą namuose ir kulinarijos entuziastų, kurie stengiasi sužavėti svečius ir gaminti sveiką maistą. Koks gi sprendimas pasirūpina abiem atvejais? Žinoma, technologijos.

„Delimano“ komanda netaupo, kurdama naujas, pažangiausias virtuvės įrangos idėjas.

Mūsų virtuvės įrangos specialistai pateikia išbaigtus sprendimus per revoliucinius produktus, kurie yra vienetiniai visame pasaulyje.

„Delimano Trilogy“: unikalus maisto gaminimo sprendimas

„Delimano Trilogy“ yra mūsų pačių išradimas, skirtas išgryninti mūsų maisto gaminimo įpročius ir pasiūlyti klientams sveikiausią maisto gaminimo būdą. „Trilogy“ keptuvė pagaminta iš aliuminio su keramine danga, tačiau ji turi revoliucinę 9 skylių konstrukciją, per kurias karštas oras nevaržomas cirkuliuoja po keptuvės dangčiu.  Karštas oras cirkuliuoja aplink maistą ir užtikrina, kad iškeptų tolygiai ir tobulai.

Taip savo patiekalus galėsite iškepti vos su lašu aliejaus ir greičiau, nei naudojant įprastus metodus.

Tai – išties pribloškiantis išradimas, kurį turite išbandyti.

Peržiūrėti >>

„Delimano“ smulkioji buitinė technika: mes randame sprendimą kiekvienam darbui virtuvėje

Puikiai žinome, kad kiekvienas kulinaras dievina šaunią virtuvės techniką. Todėl skiriame papildomą dėmesį naujų prietaisų kūrimui, kurie jums praverstų kasdien ar ypatingomis progomis.

Išsikėlėme tikslą sukurti smulkiosios buitinės technikos asortimentą, kuriame rasite absoliučiai visus prietaisus, apie kokius tik esate pagalvoję ar užsimanę.

Viskas, ko reikia, ruošiant, gaminant, laikant, patiekiant ir MĖGAUJANTIS maistu. „Delimano“ jums viską pasiūlys, o nuo šiol ir gražiomis spalvomis!

Virtuvėje gerų daiktų niekada nebus per daug. Daili žalia bambukinė pjaustymo lentelė, patrauklios stalo dekoracijos ar raudona blynų keptuvė: su mūsų produktais jūsų virtuvė ir valgomasis niekada neatrodys vidutiniškai ar nuobodūs.

Sukaupę įvairių spalvotų virtuvės rakandų savo stalčiuje, skaičiuosite minutes, kada vėl galėsite gaminti pusryčius, pietus ar vakarienę.

Su „Delimano“ maisto gaminimas tampa švente!

Ženkite į nuotaikingo maisto gaminimo pasaulį!

Mes, „Delimano“ komanda, esame pamišę dėl maisto gaminimo. Mėgstame dalintis kulinarinėmis idėjomis, receptais, mintimis apie serviravimą (ir, žinoma, pavalgyti)... Tačiau pats svarbiausias dalykas mums išlieka toks pat: sprendimai, įnešantys džiaugsmo į visus maisto gaminimo aspektus.

Po sėkmingos pradžios ir augimo proceso didžiuojamės tuo, kad sugebėjome sukurti pilną virtuvės įrangos asortimentą, kuris reikalingas:

  • ruošiant
  • gaminant
  • patiekiant maistą

Apžiūrėkite mūsų produktų kolekciją:

Taigi tokia mūsų istorija

Galite būti tikri, kad, apsilankę bet kurioje mūsų parduotuvėje, būsite maloniai priimti, o, paskambinę mūsų draugiškai komandai 8 5 211 1008, sulauksite naudingų patarimų ir nepriekaištingo aptarnavimo: mūsų klientų aptarnavimo komanda išmano produktus nuo A iki Z!

Nuoširdžiai tikimės, kad jums patiks pas mus apsipirkti, ir kad įsimylėsite mūsų produktus taip pat, kaip mes patys.

Nekantriai laukiame, kada galėsime jus priimti.

Nuoširdžiai jūsų „Delimano“ komanda

Savo apmokėtą užsakymą atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI!