Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Gaminkite skaniai

1-10 iš 12

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Kaip mes bandėme Spiralizer pjaustyklę

  Kaip mes bandėme Spiralizer pjaustyklę

  Kai mūsų kolektyvui nepavyko užkandžiavimo darbe  akcija „saldainį keisk į morką“, viena kolegė atsinešė Spiralizer pjaustylę ir nusprendė mus nustebinti. Tiesą sakant, nustebome ne tik mes, bet ir ji pati. Norite sužinoti, kaip mums sekėsi?

  Skaityti daugiau 
 • Moliūgų šventė jūsų virtuvėje

  Moliūgų šventė jūsų virtuvėje

  Moliūgai ne tik gražiai atrodo, tačiau yra skanūs ir sveiki. Jie nėra tokie kaloringi, todėl tinka žmonėms, kurie bando numesti šiek tiek svorio. Jie turi mineralų, ląstelienos, kai kurių rūšių moliūgų sudėtyje yra cukraus, bet visi moliūgai pasižymi dideliu vandens kiekiu.

  Skaityti daugiau 
 • Kodėl verta gerti kavą?

  Kodėl verta gerti kavą?

  Puodelis kavos ryte dažnam ypač malonus ar tiesiog privalomas ritualas, padedantis pražvalėti. O ar žinojote, kad kava taip pat yra naudinga jūsų savijautai? Juk paprastai sveikame gyvenimo būde vietos kavai nėra. Tačiau skubame tai paneigti: norite sužinoti, kodėl kavą gerti naudinga?

  Skaityti daugiau 
 • Kaip vasaros metu virtuvėje išsaugoti vėsumą

  Kaip vasaros metu virtuvėje išsaugoti vėsumą

  Aukšta temperatūra, nėra oro kondicionieriaus – ne pats geriausias derinys, ar ne? Kai taip karšta, maisto gaminimas skamba kaip kankynė; kaip pirtyje jausitės ne tik gamindami, bet ir įkaitinsite namus ir juose taps nemalonu gyventi. Tačiau juk nenorite šiomis karštomis vasaros dienomis badauti, tad paruošėme keletą patarimų kaip gaminti, kad neįkaitintumėte virtuvės.

  Skaityti daugiau 
 • Gaminame dideliam būriui svečių

  Gaminame dideliam būriui svečių

  Jeigu mėgstate bendrauti, turite daug draugų ar didelę šeima, tikriausiai gan dažnai visą didelį būrį pasikviečiate pas save ir pasiryžtate visus būtinai sočiai ir skaniai pavaišinti. Žinoma, pakvietimas – tai linksmoji dalis, tačiau paruošti vaišių dideliam būriui žmonių – tikrai nelengva užduotis, nors ir kaip mėgtumėte suktis virtuvėje ir gaminti. Paruošėme vertingų patarimų, kurie padės paruošti vaišes šeimai ar draugams ir nepamiršti pasimėgauti vakarėliu.

  Skaityti daugiau 
 • 8 namų ruošos darbai, padedantys palaikyti gerą fizinę formą

  8 namų ruošos darbai, padedantys palaikyti gerą fizinę formą

  Manote, jog namų ruošos darbai – nuobodi, varginanti ir laiką atimanti veikla? Netiesa! Į viską pažiūrėkite kitaip – tai puikus būdas prasimankštinti! Pristatome 8 namų ruošos darbus, kurie leis išlikti puikios fizinės formos. Esate pasirengę visiškai kitokiai mankštai?

  Skaityti daugiau 
 • Ko reikia smagiai iškylai?

  Ko reikia smagiai iškylai?

  Ar jau atidarėte iškylų sezoną? Jeigu dar tik ketinate suorganizuoti iškylą savo šeimai ar draugams, atsakysime į klausimą, ko reikia, norint suorganizuoti smagią iškylą. Štai 6 svarbiausi dalykai – skanaus ir smagiai praleiskite laiką!

  Skaityti daugiau 
 • Valomosios svogūno savybės

  Valomosios svogūno savybės

  Ar galėtumėte suskaičiuoti, kiek skirtingų valiklių slepiasi jūsų spintelėse? Ir kiek pinigų nuolat išleidžiate pirkdami valymo priemones? Ko gero, susidaro nemenka suma. Siūlome sutaupyti pinigų ir vietos pirkinių krepšelyje kito apsipirkimo metu, nes daugelį valiklių gali atstoti viena populiari daržovė. Nustebote? Daugelį valymo darbų palengvins paprasčiausias svogūnas.

  Skaityti daugiau 
 • 5 priežastys, kodėl verta valgyti sviestą

  5 priežastys, kodėl verta valgyti sviestą

  Ar dažnai valgote sviestą? Jeigu stengiatės maitintis sveikai, ko gero, sviestas jūsų valgiaraštyje nėra labai dažnas, nes įprasta manyti, kad šis riebus maisto produktas kenksmingas sveikatai. Skubame paneigti šią klaidingą nuomonę, kadangi svieste gausu maistingųjų medžiagų. Pateikiame 5 priežastys, kodėl sviestą verta valgyti dažniau.

  Skaityti daugiau 
 • Paprasti, bet gardūs bulvių patiekalai

  Paprasti, bet gardūs bulvių patiekalai

  Kristupas Kolumbas pirmasis atvežė bulves į Europą, o kiek vėliau juo sekė ir kiti keliautojai. Bulvėse yra daugybė žmogaus organizmui reikalingų maisto medžiagų, vitaminų bei mineralų. Bulvė, vartojama kaip pagrindinis patiekalas ar garnyras, puikiai tiks jūsų priešpiečiams ir vakarienei.

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 12

Page:
 1. 1
 2. 2