Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Patarimai virtuvėje

1-10 iš 16

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Svarstote, ar šį pavasarį reikėtų atsisakyti kavos?

  Svarstote, ar šį pavasarį reikėtų atsisakyti kavos?

  Jei rimtai svarstote, ar reikėtų šį pavasarį atsisakyti kavos, turime Jums idealų sprendimą: kavą keiskite žaliąja arbata! Ji turi visus kavos teikiamus privalumus ir iš esmės yra kur kas sveikesnė. Norite sužinoti, kokių teigiamų pokyčių tikėtis?

  Skaityti daugiau 
 • Mėgaukitės maistu gryname ore

  Mėgaukitės maistu gryname ore

  Pagaliau atėjo nuostabi vasara ir taip gera būti gryname ore. Saulė, švelnus vėjelis ir nuostabi atmosfera yra tos priežastys dėl kurių norime kuo daugiau laiko praleisti lauke. Kodėl gi į lauką neišsinešus ir maisto? Valgymas lauke gryname ore tarp čiulbančių paukščių yra tiesiog nepaprasta patirtis, kuri pakeis jūsų vasarą. Ir, ne, tam nereikia turėti didžiulio sodo – perskaitykite ir sužinosite daugiau!

  Skaityti daugiau 
 • Smaližių karalienė Nutella: geriausias receptas

  Smaližių karalienė Nutella: geriausias receptas

  Ar mėgstate riešutinį sviestą „Nutella“? O ar žinote, kad vasario 5-oji buvo Pasaulinė „Nutella“ diena? Taip taip, maisto tinklaraštininkai šią dieną švenčia apie dešimt metų. Mūsų komanda nusprendė švęsti šią dieną kartu su visu pasauliu ir ta proga patys pasigaminti kvapnaus, burnoje tirpstančio kremo. Juk visi žino, kad su meile pačių rankomis šaukštu užmaišytas patiekalas visuomet labiau paleis skonio receptorius. Štai ir garsiosios „Nutella“ receptas. Mmmmmm.... Tikras malonumas jūsų liežuviui!

  Skaityti daugiau 
 • Įsirenkite virtuvę gamtoje

  Įsirenkite virtuvę gamtoje

  Kai saulė vilioja uždaryti namų duris iš kitos pusės ir gyvenimą perkelti į gamtą, virtuvė neišvengiamai taip pat persikelia kartu. Tačiau tai anaiptol ne trūkumas. Gamtoje ant grotelių galima paruošti gomurį glostančių patiekalų. Jeigu laikysitės šiame straipsnyje pateiktų patarimų, draugų ir šeimos tarpe būsite pripažintas tikru vasaros virtuvės šefu.

  Skaityti daugiau 
 • Kaip patiems pasigaminti gardžius ir sveikus ledus?

  Kaip patiems pasigaminti gardžius ir sveikus ledus?

  Mėgstate ledus, bet kiekvieną kartą jų nusipirkus graužia sąžinė dėl juose esančio cukraus? Mes žinome sprendimą.  Pasigaminkite sveikus ledus patys! Tam užteks jūsų mėgstamų vaisių ir Nutribullet trintuvo. Pamatysite, kad tai tikrai paprasta! Žemiau rasite aprašymą kaip pasigaminti ledus naudojant Nutribullet trintuvą.

  Skaityti daugiau 
 • 7 gardūs žiemiški karšti gėrimai

  7 gardūs žiemiški karšti gėrimai

  Negalite pakęsti žiemos šalčių? Jums mieliau susisukti į šiltą antklodę ir nekišti nosies į lauką, kai spaudžia speigas? Maunatės dvejas kojines, velkatės ilgas apatines kelnes ir penkis megztinius, kai jau tenka palikti savo šiltą guolį? Būtų ne pro šalį sušilti su šiais 7 gardžiais žiemiškais gėrimais...

  Skaityti daugiau 
 • Kokių rūšių maisto niekada nederėtų laikyti šaldytuve

  Kokių rūšių maisto niekada nederėtų laikyti šaldytuve

  Šaldytuvas yra puikus išradimas ir be jo tikriausiai nebegalite įsivaizduoti gyvenimo. Jame laikomas maistas išlieka šviežias ilgą laiką, galite mėgautis tikru skoniu dar kelias dienas ar net savaites. Tačiau yra keletas rūšių maisto, kuriam tikrai nepatinka tūnoti šaldytuve – ar žinote kas tai?

  Skaityti daugiau 
 • Pasiruošę švęsti Pasaulinę ledų dieną?

  Pasiruošę švęsti Pasaulinę ledų dieną?

  Dievinate ledus? Žinoma – kas jų nedievina! Tuomet jums tikrai patiks šios naujienos: šį mėnesį švęsime Pasaulinę ledų dieną! Tikrai taip, kiekvienas 3-iasis liepos mėnesio sekmadienis yra Pasaulinė ledų diena, o šiemet ją švęsime liepos 20-ąją, sekmadienį. Pasiruošę? Atidarykite šaldiklį, čiupkite didelį šaukštą ir nuostabiai praleiskite laiką su mėgstamiausiu gardėsiu!

  Skaityti daugiau 
 • Maisto ruošimo kepsninėje menas

  Maisto ruošimo kepsninėje menas

  Saulėtos pavasario dienos – puikus metas surengti iškylą. Tuomet skanus maistas tiesiog būtinas, ir tikrai sutiks daugelis, jog kepsninėje keptas maistas – neatsiejama iškylų dalis. Paruošėme naudingų patarimų norintiems įvaldyti maisto ruošimo kepsninėje meną ir tapti šios srities profesionalais.

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 16

Page:
 1. 1
 2. 2