Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Rossi – Jūsų slaptas ingredientas

Tinka visų tipų viryklėms ir orkaitėms. Nesvyla, nesibraižo ir tarnauja ilgai.

Delimano Rossi

Tai indai patiems išrankiausiems! Įsileiskite į savo virtuvę aukštą kokybę, efektyvumą ir išskirtinį dizainą su DELIMANO ROSSI indais. Speciali „Ilag“ danga, kurios sudėtyje yra iš Šveicarijos kalnų išgautų kristalų dalelių, užtikrina išskirtinį patvarumą. Danga taip pat papildomai sutvirtinta deimantų dalelėmis, dėl kurių indai atsparūs braižymuisi. Indų pagrindas yra iš aliuminio, todėl lengvas, patogus naudoti, puikiai perduoda šilumą ir užtikrina tolygų maisto kepimą. Visus puodus ir keptuves galima naudoti orkaitėje, todėl tinka įvairiems gaminimo būdams (pavyzdžiui, iš pradžių ant viryklės, po to – orkaitėje).

 • Delimano Rossi keptuvė

  Pažangi keptuvė patiems išrankiausiems su nelimpančia ir braižymuisi atsparia „Ilag“ danga. Ši danga papildyta deimantų dalelėmis, suteikiančiomis tvirtumo, tad keptuvė ilgaamžė ir lengvai valoma.

  Kaina: nuo 29,90 €

  Sužinoti daugiau
 • Delimano Rossi puodas

  Nuo tirštų sriubų, troškinių, padažų iki pyragų – visa tai ir dar daugiau galite pagaminti su šiuo Delimano Rossi puodu. Naudokite tiek ant viryklės, tiek orkaitėje.

  Kaina: nuo 34,90 €

  Sužinoti daugiau
 • Delimano Rossi troškintuvė

  Ypač universalus indas, kurį patogu naudoti tiek gaminant patiekalus ant viryklės, tiek orkaitėje. Talpus indas pravers ne tik troškiniams, kepsniams, plovui, bet ir apkepams ar saldiems pyragams.

  Kaina: 39,90 €

  Sužinoti daugiau
 • Delimano Rossi Grill keptuvė

  Sultingi kepsniai, mėsainių paplotėliai, daržovės, žuvis – ruoškite mėgstamus grilio patiekalus namuose, nepriklausomai nuo sezono ir oro sąlygų. Šią keptuvę, kaip ir kitus Rossi indus, galite naudoti orkaitėje.

  Kaina: 44,90 €

  Sužinoti daugiau
 • Delimano Rossi indų rinkinys

  7 indų rinkinį sudaro patys būtiniausi indai: keptuvė, ovali kepimo forma, AROMA dangtis, skirtas ovaliai kepimo formai, aukšta keptuvė, troškintuvė, puodas ir dangtis. Tinka visų rūšių viryklėms, įskaitant indukcinę

  Kaina: 199,90 €

  Sužinoti daugiau
 • Delimano Rossi dangtis

  Dangtis yra stiklinis, apvadas ir rankena – iš metalo, todėl galima naudoti gaminant maistą orkaitėje, iki 230 °C temperatūroje. Rinkitės iš 3 dydžių: 20 cm, 26 cm arba 28 cm.

  Kaina: nuo 8,90 €

  Sužinoti daugiau

Savo apmokėtą užsakymą atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI!