Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Spustelėkite ir atsiimkite - užsisakykite internetu ir atsiimkite prekes pasirinktoje parduotuvėje NEMOKAMAI

Spustelėkite ir atsiimkite

Spustelėkite ir atsiimkite - tai paslauga, leidžianti išsirinkti prekes ir už jas atsiskaityti internetu bei pasirinkti jas atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių. Dauguma mūsų klientų užsakymus gali atsiimti jau kitą dieną.

Kaip užsisakyti prekes internetu, kad galėčiau pasirinkti atsiėmimą parduotuvėje?

Visas mūsų prekes galite atsiimti savo pasirinktoje parduotuvėje. Prekės puslapyje paspaudę „LIKUČIAI MŪSŲ PARDUOTUVĖSE“ rasite lentelę, kurioje pažymėtos mūsų parduotuvės, šiuo metu turinčios arba ne jus dominančią prekę. Žalios spalvos varnele pažymėtose parduotuvėse šiuo metu prekė yra. Oranžinės spalvos apskritimu pažymėtose parduotuvėse prekės šiuo metu nėra. Įprastai į parduotuves prekes pristatome per 2-10 darbo dienų.

Apžiūrėję jus dominančią prekę galite tęsti apsipirkimą arba pereiti tiesiai prie atsiskaitymo. Savo prekių krepšelyje matysite visas prekes, kurias pasirinkote atsiimti parduotuvėje.

  • Atlikite šiuos paprastus žingsnius

  • 1.

    Raskite ir apžiūrėkite patikusią prekę

  • 2.

    Pasinaudokite paslauga „Spustelėkite ir atsiimkite“

  • 3.

    Apmokėkite internetu - atsiimkite NEMOKAMAI parduotuvėje

Kokia prekių atsiėmimo pasirinktoje parduotuvėje tvarka?

Kai pateiksite užsakymą mes išsiųsime jums el. laišką apie užsakymo patvirtinimą, o kai prekės jau bus paruoštos atsiimti mes jus informuosime SMS žinute.

Kai atvyksite atsiimti prekių į parduotuvę kasoje pateikite savo užsakymo numerį arba elektroninį užsakymo patvirtinimo laišką ir asmens dokumentą. Mes patikrinsime informaciją ir įteiksime jūsų užsakytas prekes be jokių papildomų mokesčių. Jei planuojate, kad jūsų užsakymą atsiims kitas asmuo, susisiekite ir informuokite parduotuvės darbuotoją iš anksto.

Kada mano užsakytos prekės atvyks į pasirinktą parduotuvę

Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti mes jus informuosime SMS žinute. Jei parduotuvėje yra jūsų užsakyta prekė (pažymėta žalios spalvos varnele), užsakymą atsiimti galėsite kitą darbo dieną. Jei prekės sandėlyje nėra (pažymėta oranžiniu apskritimu), pristatymo laikas yra 2-10 darbo dienų. Tikslią informaciją apie planuojamą prekės pristatymo laiką sužinosite paskambinę tiesiai į pasirinktą parduotuvę.

Turite klausimų? Patikrinkite, gal atsakymą rasite tarp dažniausiai užduodamų klausimų.