Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Sveika Mityba

1-10 iš 17

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Kokteilis pusryčiams? Kodėl gi ne! 6 receptai jums

  Kokteilis pusryčiams? Kodėl gi ne! 6 receptai jums

  Ką paprastai valgote pusryčiams? Plaktą kiaušinį? Košę? Paskubomis sukemšate sumuštinį? O gal visiškai nevalgote pusryčių? Mielai suvalgytumėte ką nors, kas suteiktų daugiau jėgų, bet neturite minčių, ką pagaminti greitai, paprastai ir gardžiai? Atsakymas paprasta - KOKTEILIS! Tereikės keleto ingredientų ir stiklinėje šoks viliotinį jūsų gomuriui spalvingas ir sveikas kokteilis. Dalinamės receptų idėjomis.

  Skaityti daugiau 
 • 10 geriausių kokteilių pusryčiams, norint mesti svorį

  10 geriausių kokteilių pusryčiams, norint mesti svorį

  Nėra nieko geriau, kaip, vos išlipus iš lovos, padaryti ką nors naudinga savo sveikatai!

  Skaityti daugiau 
 • 7 dienų organizmo valymo planas, kuris padės sužadinti pavasarinį gražinimąsi

  7 dienų organizmo valymo planas, kuris padės sužadinti pavasarinį gražinimąsi

  Pavasariui numatėte daug planų? Naujas treniruočių planas, nauja šukuosena, nauja dieta ir naujas žmogus. Skamba neblogai. Visgi lengviau – pasakyti nei padaryti. Jei esate rimtai nusiteikę dideliems pokyčiams, reikia nuo pradžių veikti teisingai. Galbūt 7 dienų organizmo valymo planas yra kaip tik tai, kas padės sužadinti pavasarinį gražinimąsi!

  Skaityti daugiau 
 • 7 paprasti pakeitimai racione, padėsiantys atsikratyti bent kelių kilogramų svorio

  7 paprasti pakeitimai racione, padėsiantys atsikratyti bent kelių kilogramų svorio

  Norite numesti svorio? Šaunu! O kaip planuojate tą daryti? Kiekvieną-mielą dieną prakaituoti sporto salėje? Iš esmės pakeisti mitybos įpročius? Be abejo, abu variantai veikia. Tačiau mes žinome lengvesnį būdą. Norite numesti kelis kilogramus, atlikę vos kelis pakeitimus tame, ką valgote?

  Skaityti daugiau 
 • 7 priežastys, dėl ko verta išbandyti organizmo valymo sultimis programą

  7 priežastys, dėl ko verta išbandyti organizmo valymo sultimis programą

  Maistas, gėrimai, vakarėliai – šventinis laikotarpis buvo nuostabus. Deja, deja, jis baigėsi. Jei šventėte be jokių stabdžių, tikriausiai, jaučiate viso to pasekmes, kurios nėra labai malonios. Norite greitai grįžti į gerą formą? Tą padaryti padės poros dienų organizmo valymo sultimis programa!

  Skaityti daugiau 
 • Apie nekaloringą maistą

  Apie nekaloringą maistą

  Stengiatės sveikai maitintis, tačiau užlipus ant svarstyklių rezultatas nepastebimas arba gerokai mažesnis nei tikėjotės? Vien tai, kad kai kuris maistas yra vadinamas nekaloringu, nereiškia, kad jis yra toks „nekaltas“. Sužinokite, kokių produktų turėtumėte vengti, kad vasarą jūsų kūnas atrodytų tobulai, kaip ir svajojate.

  Skaityti daugiau 
 • Patarimai gaminantiems salotas

  Patarimai gaminantiems salotas

  Pirmųjų pavasario daržovių derlius jau lepina vitaminais ir gaiviais skoniais, tad pats metas vasaros salotų sezonui. Salotos iš tiesų universalus patiekalus, turintis begalę variacijų ir įtinkantis įvairiausiems skoniams, nes jas gaminant kaskart galim improvizuoti ir derinti skirtingus ingredientus. Pateikiame patarimų, kurie pravers visiems, gaminantiems salotas.

  Skaityti daugiau 
 • Maistas, kuris nuramina

  Maistas, kuris nuramina

  Stresas – dažnas šiuolaikinio, nuolat skubančio žmogaus palydovas. Greitas gyvenimo tempas, įtemptas darbas turi ypač neigiamą įtaką tiek fizinei, tiek psichinei sveikatai. Norėdami atstatyti išbalansuotą nervų sistemą neretas kaip išsigelbėjimo griebiasi vaistų. Patariame neskubėti ir atrasti natūraliame maiste esančias medžiagas, galinčias padėti pasijusti geriau. Tereikia pokyčių kasdieniame valgiaraštyje.

  Skaityti daugiau 
 • Pavasarį pasitinkame sveikesni

  Pavasarį pasitinkame sveikesni

  Už lango jau pavasaris, taip ir norisi nusimesti sunkius žieminius drabužius ir džiaugtis šiluma. Tačiau pavasario pradžios orai tikrai apgaulingi, be to, po ilgos žiemos organizmas yra gerokai nusilpęs. Keli patarimai jums, kad pavasariniai peršalimai nepaguldytų į lovą.

  Skaityti daugiau 
 • Viskas apie obuolius. Dietiniai receptai ir t.t.

  Viskas apie obuolius. Dietiniai receptai ir t.t.

  Ko gero jau esate girdėję, kad suvalgius vieną obuolį per dieną žymiai pagerėja savijauta. Tai vaisius, kuris padeda išlaikyti jaunystę ir yra atsinaujinimo bei amžino šviežumo simbolis. Skandinavų mitologijoje dievai valgo obuolius ir išlieka jauni iki pat kosminio ciklo pabaigos.

  Skaityti daugiau 

1-10 iš 17

Page:
 1. 1
 2. 2